Współpraca

Opis zdjęcia

PUBLIKACJE 


Zapraszamy do kontaktu autorów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą z użytkownikami naszego portalu, pisząc teksty o charakterze badawczym, analitycznym lub technicznym, omawiające istotne aspekty i problemy występujące na poszczególnych etapach produkcji kosmetyków. Interesują nas także teksty praktyczne, poparte przykładami z działalności Państwa zakładów; propozycje rozwiązań, a także najnowsze trendy i perspektywy w przemyśle kosmetycznym.

Zapraszamy do wysyłania na adres redakcji aktualnych tekstów, które powiązane są tematycznie z poszczególnymi działami portalu:

- Aktualności - aktualne informacje z działalności firm należących do branży kosmetycznej; informacje o nowościach w ofercie dostawców branży kosmetycznej; nowości maszynowe, surowcowe, opakowaniowe; informacje o rynku, trendach, itp.

- Artykuły - materiały z zakresu produkcji kosmetycznej, kontroli jakości, badań i rozwoju, surowców, legislacji, opakowań, utrzymania ruchu, logistyki, nowoczesnych technologii oraz IT. Istnieje również możliwość publikacji wybranych artykułów w drukowanej i elektronicznej wersji czasopisma "Świat Przemysłu Kosmetycznego".

- Z życia branży - informacje prasowe nt. działalności produkcyjnych zakładów kosmetycznych; informacje o zmianach personalnych w fabrykach, plany inwestycyjne, premiery nowych kosmetyków, itp.

- Ciekawostki ze świata - trendy rynkowe, informacje o światowym rynku kosmetycznym, doniesienia naukowe i inne ciekawostki dotyczące branży kosmetycznej.
 

Redakcja zastrzega sobie prawo do publikacji tylko wybranych artykułów. 

 

REKLAMA


Dla firm działających w otoczeniu branży kosmetycznej i chcących przedstawić swoją ofertę użytkownikom naszego portalu, przygotowaliśmy szeroki wachlarz możliwości reklamowych. Informacje o możliwościach reklamowych, cennik oraz umiejscowienie poszczególnych banerów znajdą Państwo tu.

Jedną z darmowych form reklamy, dedykowaną zarówno dla dostawców jak i producentów kosmetyków, jest możliwość wpisania firmy do katalogu firm. Wpis jest i pozostanie bezpłatny.

Dodaj firmę do katalogu

 

INFORMACJE PRASOWE


Opis zdjęcia

Producentów kosmetyków oraz dostawców z branży kosmetycznej zachęcamy do przesyłania informacji prasowych o firmie i nowościach produktowych. Informacje należy przesyłać na adres [email protected]l. Jeśli prowadzą Państwo newsletter, to prosimy o wpisanie powyższego adresu do bazy wysyłkowej.

Współpracujemy z

  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  https://wsiiz.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/