VIPERA COSMETICS

Adres firmy:

ul. Armii Krajowej 10, Piaseczno, 05-500, 7, PL

Telefon/Fax:

tel. 22 - 750 38 13
fax 22 - 756 74 23

Strona www:

www.vipera.com.pl

Adres e-mail:

sekretariat@vipera.com.pl

Opis działalności:

VIPERA COSMETICS już od 1987 roku z nieposkromioną pasją produkuje wspaniałe kosmetyki, które wyróżnia wysokiej jakości estetyka oraz skuteczność wydobywania i podkreślania piękna kobiecej twarzy.

W portfolio VIPERY znajdujemy bardzo atrakcyjną gamę zasobnych w czynniki naturalne i pielęgnujące dekoracyjnych kosmetyków dla pań i dziewcząt: szminki, błyszczyki, świetne linery do oczu i brwi oraz konturówki do oczu i ust, korektory, fluidy, niedoścignione pudry, maskary do rzęs, cienie do powiek, a także akcesoria do makijażu, jak i bogatą gamę różnorodnych lakierów i preparatów do pielęgnacji paznokci plus całkowicie bezpieczne i śliczne  kosmetyki TuTu dla dziewczynek powyżej trzeciego roku życia. Od 2015 roku asortyment produktów Vipery rozszerza się o apteczny program z udziałem wyjątkowo bezpiecznych i skutecznych  produktów zapewniających dbałość o stan i urodę skóry problemowej.

Misją i celem Firmy jest: „produkcja kosmetyków, które skutecznie CHRONIĄC i PIELĘGNUJĄC – UPIĘKSZAJĄ, podkreślają urodę, dodają wdzięku i szyku”.

Kosmetyki VIPERY, zarówno w klasycznym wydaniu jak i w opatentowanym Systemie Magnetycznym MAGNETIC PLAY ZONE robią furorę na  wszystkich kontynentach Świata.

Vipera ustanowiła i wdrożyła Dobre Praktyki Produkcji i skuteczny system do realizacji swojej polityki i celów, który spełnia wymagania normy EN ISO 22716:2007, co zostało docenione i potwierdzone Certyfikatem GMP. Od roku 2015 produkty Vipery są oznaczane prestiżowym znakiem TÜV Rheinland GMP ISO 22716.

 W Polsce produkty firmy VIPERA COSMETICS wielokrotnie nagradzano w konkursach takich, jak:    

 LAUR KONSUMENTA, ODKRYCIE ROKU, PERŁA RYNKU KOSMETYCZNEGO czy Godło JAKOŚĆ ROKU.