Katalog firm

Logo C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o. Dystrybutor Surowców Kosmetycznych

C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o. Dystrybutor Surowców Kosmetycznych

Adres firmy:

Farbiarska 69, Warszawa, Mazowieckie, PL

Telefon/Fax:

tel. 22 899 19 44, fax

Adres e-mail:

moc.heolsbrehc@lp.ofni

Opis działalności

Produkcja kosmetyków to jedna z wielu gałęzi przemysłu, w której niezbędne są specjalistyczne środki chemiczne. Stanowią one zarówno składniki czynne, odpowiedzialne za działanie preparatów, jak i różne substancje pomocnicze. Dzięki nim kremy, szampony czy balsamy zachowują właściwą konsystencję i nie rozwarstwiają się.

Firma C.H.Erbslöh Polska specjalizuje się w dystrybucji składników, surowców oraz półproduktów przeznaczonych do wytwarzania kosmetyków. Na rynku jako dystrybutor działa od wielu lat, co pozwoliło zdobyć doświadczenie i ugruntować swoją pozycję.

Atutem dystrybutora surowców kosmetycznych jest niezwykle bogaty, wysokiej jakości asortyment, który pozwala zaspokajać potrzeby wszystkich klientów. Branży kosmetycznej firma C.H.Erbslöh proponuje między innymi ukierunkowane substancje, takie jak kwasy hialuronowe, peelingi, aktywne ekstrakty i soki czy oleje bazowe. Dystrybutor C.H.Erbslöh dostarcza też składniki, które umożliwiają produkcję z zastosowaniem najnowszych technologii. W sprzedaży między innymi są: otoczkowane pigmenty, surowce kosmetyczne zamknięte w sferach oraz bardzo cenione przez klientów mikrobiomy.

Aktualne wydanie

ONe | B2B in ONe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/