CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics

Adres firmy:

Sierkowska 29, Łomianki, 05-092, Dolnośląskie, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 22 610 43 10
fax +48 22 610 44 40

Strona www:

www.chantarelle.pl

Adres e-mail:

marketing@chantarelle.pl

Opis działalności:

CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics to marka dermokosmetyków, profesjonalnych kosmeceutyków oraz innowacyjnego sprzętu dla gabinetów medycyny estetycznej i salonów kosmetycznych. W ofercie marki znajduje się ponad 220 produktów profesjonalnych z szerokim wyborem zabiegów oraz ponad 90 produktów do pielęgnacji domowej.

Misja CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics łączy najnowsze, światowe technologie, specjalistyczną wiedzę naukową i nowatorskie rozwiązania medycyny estetycznej przy opracowaniu profesjonalnych preparatów dla najtrudniejszych problemów skóry twarzy i ciała oraz do kompleksowej pielęgnacji urody. Eksperci marki dbają o spektakularne, natychmiastowe i wyraźne efekty działania produktów, co spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Preparaty wyróżnia bogaty i zróżnicowany skład oraz innowacyjne metody aplikacji, które to pozwalają nie tylko niwelować skutki, ale i sięgać przyczyny wielu problemów skóry. W kosmetykach i kosmeceutykach stosowane są składniki aktywne o maksymalnej efektywności działania.

Dermokosmetyki i kosmeceutyki CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics tworzone są z myślą o wszystkich, którzy świadomie podchodzą do pielęgnacji skóry. Dlatego eksperci marki zwracają szczególną uwagę na specjalistyczną diagnozę i indywidualne podejście do danego problemu. Takie kompleksowe działania wpływają na długotrwały efekt pięknej i zdrowej skóry.