BINGOSPA

Adres firmy:

Al. Kasztanowa 24, Milejowice, 26-652, Dolnośląskie, PL

Telefon/Fax:

tel. +48515044240
tel. 515 044 240
fax 48 331 41 32

Strona www:

www.bingospa.pl

Adres e-mail:

bingo@bingo.net.pl

Opis działalności:

BINGOSPA to producent kosmetyków, importer surowców oraz marka kosmetyczna obecna w kilkunastu krajach, która istnieje od 1988 roku i oferuje ponad 500 kosmetyków. 

Marka BINGOSPA to energetyczne kosmetyki, komponenty do zabiegów domowego SPA, kolagen, kwas hialuronowy, komorki macierzyste, olej arganowy, keratyna, kwasy AHA, borowina, sól i błoto z Morza Martwego. Wyszczuplanie, cellulit i rozstępy ( niezwykle skuteczna seria koncentratów cynamonowo-kofeinowych ) , zmarszczki ( rewelacyjne działanie KOLAGENU 100% BINGOSPA ), trądzik ( czyste błoto z Morza Martwego ) , zdrowe stopy   ( sole, balsamy i mydła przeciw najpoważniejszym dolegliwościom stóp ), seria borowinowa do kąpieli, okładów i pielęgnacji włosów, szampony bez SLES, odżywki i kuracje do włosów, sole z mikroelementami do kąpieli i okładów, kremy i maski do twarzy.

W kosmetykach BINGOSPA znajdują się głównie surowce naturalne, ekstrakty roślinne i niespotykane kompozycje zapachowe z całego świata.  

Kosmetyki BINGOSPA wytwarzane są nowocześnie, z uwzględnieniem światowych trendów i wykorzystaniem stale prowadzonych badań laboratoryjnych. Łączą w sobie ducha natury, wiedzę i wieloletnie doświadczenie oraz współczesne wymagania dotyczące jakości produkcji i bezpieczeństwa. 

BINGOSPA wykorzystuje alternatywne źródła energii i wprowadza wyjątkowy w skali światowej projekt korzystania wyłącznie z odnawialnych źródeł energii.

Strona internetowa Producenta : www.bingospa.pl. Pełna oferta kosmetyków BINGOSPA jest dostępna w sklepach internetowych:  www.bingospa.eu i www.bingosklep.com