Twoje HAIR SPA z Philip Kingsley!

Włosy zmęczone mocnym słońcem, wilgotnym powietrzem i wiatrem są przesuszone i matowe. Trudno się je czesze i układa. Na ratunek przychodzi dogłębne nawilżenie, czyli specjalnie przygotowany na te okazję rytuał SPA od Philip Kingsley, do przygotowania w domu!

Suche końcówki, zmęczone piaskiem, wiatrem, wilgotnym powietrzem, ciągłym upałem i słonecznymi kąpielami. Latem nasze włosy matowieją, tracą swój blask uzyskany przez wiosnę. Dlatego zarówno podczas wakacji, jak i po nich, aby zregenerować włosy poleca się zabiegi mocno odżywiające i zmiękczające. Takie, które wypełnią ich strukturę witaminami i przygotują je na nadejście jesieni.

Philip Kingsley ma w swojej ofercie produkty dedykowane nie tylko włosom, ale także skórze głowy! Dbają one o blask zewnętrzny włosa, ale także o jego odżywienie od samej cebulki.

By stworzyć idealne regenerujące SPA dla Twoich włosów na początku nakładamy maskę Elasticizer. Ten „cud w butelce” był ulubionym produktem do włosów Audrey Hepburn! Silnie odbudowująca maska-odżywka, o formule opracowanym w oparciu o 3 składniki: Hydroluzed Elastin – substancję, która nadaje włosom elastyczności oraz je kondycjonuje, zapobiegając ich łamaniu; olej rycynowy – znany jako magiczny olejek do każdego rodzaju włosów, kondycjonuje, wygładza i działa wzmacniająco; oliwę z oliwek – nawilżający emolient, który pomaga w utrzymaniu  miękkości włosów. Nakładamy ją na całą powierzchnie zwilżonych włosów, rozczesujemy delikatnie i pozostawiamy na 20 minut, przykrywając dołączonym do opakowania czepkiem.

Po ustalonym czasie, spłukujemy maskę i na ¾ włosów nakładamy odżywkę Body Building. Zawierająca białko pszenicy, składnik zapobiegający plątaniu i elektryzowaniu się kosmyków, zamyka łuski włosów, chroniąc je przed uszkodzeniami. Silikon zawarty w składzie nadaje połysk i tworzy warstwę ochronną. Ta ultralekka odżywka zapewnia nie tylko nawilżenie bez obciążania, ale także objętość, gładkość, sprężystość i zdrowy blask. Pozostawiamy ją na włosach chwile, w międzyczasie myjąc skórę głowy szamponem Moisture Balancing. Jego formuła zawiera także białko pszenicy i działający antystatycznie guar, oczyszcza włosy dostarczając im odpowiedniego nawilżenia – mniejszego u nasady, a większego w połowie i na końcach pasm. Antyoksydanty zawarte w produkcie przeciwdziałają puszeniu się włosów i niwelują działanie negatywnych czynników zewnętrznych zapewniając włosom gładkość aż po same końce. Zmywamy całość ciepłą wodą i zawijamy w ręcznik do włosów. Pozostawiamy do wchłonięcia się nadmiaru wody i stylizujemy jak chcemy.

Po takim SPA włosy stają się odżywione i miękkie, gotowe na jesienny wiatr i niższą temperaturę. Taki zabieg należy stosować przynajmniej raz w tygodniu, by utrzymać nawilżenie włosów.

Wszystkie produkty dostępne są od lipca w wybranych perfumeriach Douglas oraz na douglas.pl!

Intensywnie odbudowująca maska do włosów Elasticizer, 150 ml, cena: 198 PLN, 75 ml, cena: 113 PLN.

Szampon nawilżający Moisture Balancing, 250 ml, cena: 115,99 PLN

Odzywka do włosów cienkich Body Building, 200 ml, cena: 115,99 PLN

Oficjalnym dystrybutorem kosmetyków Philip Kingsley jest Orbico Sp. Z o.o. Oddział Beauty, ul Wołoska 5 02-675 Warszawa.

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

Wydarzenia branżowe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  https://wsiiz.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/