Poznaj nowe wody toaletowe hiszpańskiej marki Women’secret stworzone przez kobiety dla kobiet!

Mamy przyjemność zaprezentować Ci wody toaletowe Women’secret dla kobiet takich jak my: pięknych, czujących się komfortowo i seksownie. Eau's reprezentują klasyczną linię zapachów Women'secret. Te trzy esencje przekazują charakter marki i doskonale opisują jej kobiecy, naturalny i pozytywny charakter.

KWIATOWE, OWOCOWE, DRZEWNE EAU IT’S FRESH reprezentuje wiosnę - kobietę cieszącą się lśniącym, słonecznym dniem, otoczoną świeżymi, kolorowymi kwiatami, takimi jak jaśmin i frezja oraz pachnącą bergamotką w połączeniu z cytryną.

 

 

ORIENTALNE, KWIATOWE EAU MY SECRET reprezentuje świeżość idyllicznego ogrodu orientalnego. Wiatr rozwiewa miękki i zmysłowy zapach kwiatów pomarańczy, który łączy się z delikatną nutą atrakcyjnej i kobiecej wanilii.

 

 

KWIATOWE, OWOCOWE, DRZEWNE EAU MY DÉLICE to orzeźwiający, owocowy eliksir, który emanuje świeżością i chęcią do życia. Zapach, który wyróżnia się optymizmem poprzez egzotyczne akcenty grejpfruta i granatu oraz kobiecą delikatnością dzięki orchidei. Eksplozja radości i pozytywnej energii.

 


Produkty są dostępne w drogeriach Hebe oraz na www.hebe.pl

 

O marce:

Women’secret powstała w Hiszpanii w 1993 roku jako marka bielizny, bielizny nocnej i kostiumów kąpielowych dla kobiet, które chcą czuć się pięknie, komfortowo i seksownie cały czas, każdego dnia. Należy do TENDAM, drugiej co do wielkości grupy detalicznej w Hiszpanii. Jest pierwszym specjalizującym się w sprzedaży bielizny detalistą i liderem rynku. Swoją międzynarodowa ekspansję rozpoczęła w 2000 roku, a obecnie jest liderem w branży bieliźniarskiej, posiadającym ponad 700 sklepów w 70 krajach na całym świecie. Od kilku lat firma produkuje także zapachy, które zdobyły serca kobiet na całym świecie.

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

ONe | B2B in ONe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/