Potrójna moc serum oczyszczającego do skóry głowy od Bionigree

Choć do pielęgnacji włosów przykładamy zwykle dużą wagę, na skórę głowy praktycznie nie zwracamy większej uwagi. To błąd, bo oczyszczana regularnie i przy użyciu odpowiednich kosmetyków jest gwarancją prawidłowego krążenia, lepszego odżywienia cebulek i mocnych włosów.

Jak rozpoznać źle oczyszczoną skórę głowy? - Jest ona podrażniona, swędząca i zaczerwieniona — niekiedy pokryta bolesnymi krostami. Zaniedbywana w procesie codziennej pielęgnacji może być miejscem powstawania łojotokowych stanów zapalnych oraz tłustego łupieżu. Należy mieć na uwadze, że nieustannie pracujące gruczoły, które w przypadku skóry głowy są znacznie szersze, mogą się także zapychać i w efekcie blokować wzrost nowych włosów. Sposobem na zdrową skórę głowy i piękne włosy jest regularna, świadoma pielęgnacja i stosowanie odpowiednich kosmetyków — tłumaczy Ewelina Wysoczańska, trycholog i założycielka marki kosmetyków trychologicznych Bionigree.

Serum oczyszczające do skóry głowy to wynik wieloletniej pracy Eweliny Wysoczańskiej — trychologa i założycielki marki Bionigree. To pierwszy polski produkt kosmetyczny o takim przeznaczeniu, charakteryzujący się najwyższą jakością naturalnych składników o potwierdzonej skuteczności, zawierający dodatek olejku z czarnej porzeczki. Preparat posiada właściwości złuszczające, przeciwłupieżowe i antybakteryjne. Serum łagodzi podrażnienia skóry głowy, oczyszcza ją z nadmiaru zrogowaciałego naskórka, rozpuszcza łój zalegający w mieszkach włosowych, a także reguluje pracę gruczołów łojowych.

Efekty zabiegu oczyszczania przy użyciu preparatu Bionigree widoczne są już po pierwszym zastosowania. Skóra głowy lepiej wchłania substancje odżywcze, a włosy zwiększają swoją objętość, unoszą się u nasady i zapewniają wyjątkowe uczucie odświeżenia.

Sposób użycia:

Wstrząsnąć zamknięta buteleczką przed rozpoczęciem korzystania z serum. Nałożyć około 10-15 ml serum (1-2) pipety bezpośrednio na skórę głowy lub nasączyć wacik płynem i wmasować go na całej powierzchni skóry głowy. Po upływie co najmniej 30 minut od aplikacji zmyć serum i umyć głowę szamponem. W zależności od potrzeb serum oczyszczające można trzymać dłużej na skórze głowy (nawet przez całą noc), po czym należy  dokładnie zmyć je szamponem.

Serum oczyszczające do skóry głowy Bionigree (50 ml) - 72 zł

Więcej informacji o marce Bionigree na www.bionigree.pl

 

* * * 

Bionigree to polska marka kosmetyków trychologicznych do pielęgnacji skóry głowy oraz włosów, która powstała w 2015 roku. Jej pomysłodawczynią i założycielką jest Ewelina Wysoczańska - trycholog i założycielka Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Koncepcje produktów Bionigree, a także badania dermatologiczne realizowane są we współpracy z czołowymi ośrodkami badawczymi w kraju. Znamiennym dla wszystkich kosmetyków marki jest ich skład - oparty na naturalnych składnikach. Portfolio produktów, tworzonych według własnych, unikalnych receptur, stale się powiększa. Bionigree w swych staraniach dąży do zmiany sposobu myślenia o pielęgnacji skóry głowy oraz włosów i edukuje, że ich stan jest odzwierciedleniem kondycji naszego organizmu. Marka cechuje się proekologiczną postawą i zachęca do tego także swoich klientów, wierząc, że wspólnymi siłami są w stanie zmienić świat na lepszy.

 

Udostępnij materiał w

Zobacz aktualne wydanie

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  https://wsiiz.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/