Nowość od Affect paleta cieni Lunar Spell

Poczuj magię dwunastu odcieni inspirowanych blaskiem księżyca. Siedem matowych, chłodnych cieni zestawionych z pięcioma kosmicznymi, migoczącymi barwami srebra, błyszczącego różu, księżycowego pyłu i ametystu. Łącząc je dowolnie możemy stworzyć marzycielskie, pełne klasy makijaże z nutka tajemnicy. Nów efektów i pełnia kobiecości w jednym.

Lunar Spell to paleta idealna dla miłośniczek chłodnych i neutralnych makijaży. Będzie pięknym prezentem dla osób rozpoczynających przygodę z makijażem, niezbędnikiem dla pasjonatów makijażu, uzupełnieniem kufra wizażysty.

To pierwsza tak chłodna i neutralna w odcieniach paleta w kolekcji AFFECT. Znajdziesz w niej cienie matowe od chłodnych głębokich brązów w odcieniach kakao czy fioletu, zgaszony róż z nuta szarości i niesamowite oraz wielowymiarowe błyski. Trzy z nich to cienie foliowe o pełnym blasku wykończeniu. Całość dopełniają dwa odcienie o niepowtarzalnej formule, które nałożone na sucho to tzw. topery o iskrzącym wykończeniu, a zaaplikowane na bazę dadzą pełniejsze, błyszczące wykończenie.

Sugerowana cena detaliczna: 149,00 zł  

 

Karolina Matraszek – oficjalna makijażystka marki AFFECT Cosmetics. Ekspert w dziedzinie charakteryzacji i wizażu. Mistrzyni idealnej kreski. Dyplomowany mistrz w zawodzie wizażystka- stylistka. Uhonorowana tytułem ARTYSTA ROKU 2015 przez magazyn Make Up. Doświadczenie zdobywała jako charakteryzatorka przy produkcjach filmowych, a także jako jedna z wizażystek programu Dzień Dobry TVN. Jej profesjonalizm połączony z płynącą z serca pasja i wieloletnim doświadczeniem owocuje niesamowitymi efektami i niebanalnymi rozwiązaniami.

Materiał prasowy firmy Affect

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

ONe | B2B in ONe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/