Nowe wegańskie produkty o dwóch niesamowicie aromatycznych zapachach SŁONEGO KARMELU i ORZECHÓW W MLECZNEJ CZEKOLADZIE!

Propozycja świątecznych aromatów oparta jest na wegańskich recepturach o wysokich wskaźnikach naturalności. Kosmetyki mogą być używane od 12 roku życia. Zapowiada się niezwykle pachnący czas i bardzo przyjemna pielęgnacja.

Z nieskrywaną przyjemnością Ziaja prezentuje nowość, jaką są wegańskie produkty o dwóch niesamowicie aromatycznych zapachach SŁONEGO KARMELU i ORZECHÓW W MLECZNEJ CZEKOLADZIE!

Dołączają one do piernika, imbiru i cynamonu w serii świąteczne aromaty. Każdy z tych nowych zapachów to aż pięć fantastycznych kosmetyków. balsam do ciała, pianka do mycia dłoni i ciała, peeling do ciała średnioziarnisty, żel pod prysznic, krem do rąk

 
Poniżej przedstawiamy głównych sprawców zamieszania:


Świąteczne aromaty ORZECHY W MLECZNEJ CZEKOLADZIE - produkty wegańskie.  Na chłodne dni i zimowe wieczory polecamy świąteczną pielęgnację oraz relaks z aromatycznym zapachem orzechów laskowych i mlecznej czekolady:

- PEELING DO CIAŁA ŚREDNIOZIARNISTY - delikatnie złuszcza naskórek. Wyraźnie wygładza. Pozostawia skórę gładką, miękką i zadbaną. 95% składników pochodzenia naturalnego. Pojemność: 160 ml, cena na półce 11,54 zł.

- ŻEL POD PRYSZNIC - łagodnie myje i odświeża. Jest delikatny dla skóry. Pozostawia na skórze aromatyczny zapach. 95% składników pochodzenia naturalnego. Pojemność: 160 ml, cena na półce 8,46 zł.

- PIANKA DO MYCIA DŁONI I CIAŁA - łagodnie myje. Jest delikatna dla skóry. Pozostawia na skórze przyjemny zapach. 98% składników pochodzenia naturalnego. Pojemność: 250 ml, cena na półce 11,54 zł.

- NAWILŻAJĄCY BALSAM DO CIAŁA - zawiera odżywczy olej ze słodkich migdałów. Nawilża przesuszoną skórę. Wygładza i uelastycznia naskórek. Zapewnia skórze przyjemny zapach. 90% składników pochodzenia naturalnego. Pojemność: 160 ml, cena na półce 10,76 zł.

- NAWILŻAJĄCY KREM DO RĄK - nawilża suchą skórę dłoni. Wygładza i zmiękcza naskórek. Pozostawia na skórze aromatyczny zapach. 90% składników pochodzenia naturalnego. Pojemność: 50 ml, cena na półce 7,27 zł.Świąteczne aromaty SŁONY KARMEL - produkty wegańskie. Na chłodne dni i zimowe wieczory polecamy świąteczną pielęgnację oraz relaks z aromatycznym zapachem słonego karmelu:

- PEELING DO CIAŁA ŚREDNIOZIARNISTY - delikatnie złuszcza naskórek. Wyraźnie wygładza. Pozostawia skórę gładką, miękką i zadbaną. 96% składników pochodzenia naturalnego. Pojemność: 160 ml, cena na półce 11,54 zł.

- ŻEL POD PRYSZNIC - łagodnie myje i odświeża. Jest delikatny dla skóry. Pachnie zapachem słonego karmelu. 95% składników pochodzenia naturalnego. Pojemność: 160 ml, cena na półce 8,46 zł.

- PIANKA DO MYCIA DŁONI I CIAŁA - łagodnie myje. Jest delikatna dla skóry. Pozostawia na skórze przyjemny zapach. 98% składników pochodzenia naturalnego. Pojemność: 250 ml, cena na półce 11,854 zł.

- NAWILŻAJĄCY BALSAM DO CIAŁA - nawilża przesuszoną skórę. Zawiera masło shea i olej migdałowy. Wygładza i uelastycznia naskórek. Pozostawia na skórze przyjemny zapach. 90% składników pochodzenia naturalnego. Pojemność: 160 ml, cena na półce 10,76 zł.

- NAWILŻAJĄCY KREM DO RĄK - pielęgnuje suchą skórę dłoni. Nawilża i wygładza naskórek. Rewitalizuje i odświeża. Pachnie zapachem słonego karmelu. 90% składników pochodzenia naturalnego. Pojemność: 50 ml, cena na półce 7,27 zł.

Wszystkie produkty dostępne na stonie ziaja.com

 

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

ONe | B2B in ONe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/