Aktorka, miłośniczka zwierząt i natury Joanna Jabłczyńska została ambasadorką polskiej marki kosmetycznej ChitoneCare

Kategoria: Aktualności
1 min. czytania

Foto: @media-mark.pl

„Uwielbiam naturę i zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym staram się wybierać oraz wspierać ekologiczne rozwiązania. Chitozan będący podstawą kosmetyków ChitoneCare powstaje z pancerzy skorupiaków, które stanowią odpad. ChitoneCare daje im drugie życie, pozyskując z nich wyjątkowy składnik, który oprócz właściwości bakteriobójczych i odżywczych, pozostawia na skórze delikatny filtr ochronny. Uwierzyłam w te produkty, ponieważ nie widziałam podobnego kosmetyku na rynku. Cenię sobie ich prosty i naturalny skład, a przede wszystkim po prostu lubię ich używać. Chciałabym, aby za sprawą mojego wizerunku więcej osób mogło poczuć ich działania na własnej skórze i pokochać je tak jak ja.” Joanna Jabłczyńska.

„Pani Joanna swoją postawą, podejściem do natury, otaczającego nas świata wpisuje się w filozofię naszej firmy.” – Robert Widomski Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ChitoneCare.

Kosmetyki  ChitoneCare tworzone są w oparciu o Polski Produkt Przyszłości – hydrożel chitozanu, powstały na Politechnice Gdańskiej. Wiedza i doświadczenie naukowe pozwala nam zastosować nowinki biotechnologiczne w życiu codziennym. To co nas wyróżnia to PROSTY SKŁAD – Siła działania kosmetyków ChitoneCare kryje się w delikatnym i naturalnym składzie. NATURA – Chitozan pochodzi w 100% z natury jako produkt Zero Waste

www.chitonecare.com

Dodatkowe informacje

Źródło: materiał prasowy firmy Chitone Sp. z o.o.