O nas

PRZEMYSLKOSMETYCZNY.PL

Portal przemyslkosmetyczny.pl to nowa odsłona portalu prowadzonego przez Wydawnictwo Farmacom, wydawcę kwartalników „Świat Przemysłu Kosmetycznego” oraz „Świat Przemysłu Farmaceutycznego”. Dotychczasowy portal kosmetyka.farmacom.com.pl został zastąpiony PORTALEM BRANŻY KOSMETYCZNEJ, na którym prezentowane są aktualności z branży kosmetycznej, zmiany legislacyjne, informacje związane z aktywnością polskich i zagranicznych firm tworzących rynek. Przedstawiamy także bieżące trendy oraz różnego rodzaju ciekawostki z kraju i ze świata, związane z branżą kosmetyczną.

Oprócz aktualności z branży publikujemy również artykuły techniczne z zakresu produkcji kosmetycznej, kontroli jakości, badań i rozwoju, surowców, opakowań oraz prawa. Poruszamy także tematy związane z nowymi technologiami, maszynami oraz urządzeniami, które znajdują zastosowanie w nowoczesnych zakładach produkcyjnych. 

PORTAL BRANŻY KOSMETYCZNEJ to również miejsce publikacji nowości z zakresu surowców kosmetycznych, opakowań i pakowania, nowych technologii, maszyn i urządzeń używanych na każdym etapie produkcji kosmetyków.

Współpracujemy z

  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  https://wsiiz.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/