Katalog firm

Logo Sobucky Poland Sp. z o.o. Sobucky Ltd Sp.k.

Sobucky Poland Sp. z o.o. Sobucky Ltd Sp.k.

Adres firmy:

ul. Tomasza Zana 11A, Lublin, Lubelskie, PL

Strona www:

Adres e-mail:

moc.ykcubos@ofni

Opis działalności

Sobucky jest rodzinną firmą, działająca jako dostawca surowców kosmetycznych i chemicznych. Od prawie 10 lat zajmujemy się produkcją aromatów spożywczych i kompozycji zapachowych. Nasze portfolio obejmuje ponad 1000 + olejów zapachowych oraz 600 + aromatów spożywczych, z których część dostępna jest w stałej sprzedaży na platformie hurtowej B2B Sobucky, gdzie bezpośrednio można składać zamówienia bez ustalonych mininalnych ilości. Pojemności zaczynają się od 10ml, dzięki czemu każdy klient ma możliwość przetestowania aromatów i zapachów prze zakupem większych opakowań. Sobucky specjalizuje się również w tworzenie kompozycji zapachowych oraz aromatów spożywczych na zlecenie. Nasza firma współpracuje z producentami kosmetyków oraz żywności, firmami chemicznymi farmaceutycznymi. Obsługujemy również mniejsze manufaktury, aby zapewnić surowce wysokiej jakości szerszej publice.

Sobucky specjalizuje się również w tworzenie kompozycji zapachowych oraz aromatów spożywczych na zlecenie. Po więcej informacji na temat projektów OEM zapraszamy do kontaktu.

Naszym celem jest zwiększanie oraz poprawianie produktywności i wydajności. Każdego roku, rozwijamy się jako zespół i witamy nowych, doświadczonych członków, ale przede wszystkim chcemy nadal dostarczać produkty najwyższej jakości naszym długoterminowym i nowym klientom. Wszystkie produkty, wyprodukowane przez Sobucky są zgodne z normami HACCP oraz GMP. Po więcej informacji na temat procedur zapraszamy na naszą stronę internetową.

Branże, które obsługujemy:
- spożywcza
- kosmetyczna
- farmaceutyczna
- chemiczna

Nasze marki| Sobucky
- Super Aromas aormaty spożywcze
- Super Fragrances - kompozycje zapachowe, olejki zapachowe 
- Raw Materials - surowce kosmetyczne oraz chemiczne

Aktualne wydanie

ONe | B2B in ONe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/