Katalog firm

Logo JEAN CARENO Paris

JEAN CARENO Paris

Adres firmy:

WIELKIE LNISKA 28, Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie, PL

Telefon/Fax:

tel. +48 56 46 18 356, fax +48 56 46 18 731

Strona www:

Adres e-mail:

moc.oneracnaej@tairaterkes

Opis działalności

Nazwa Jean Careno Paris pochodzi z Francji a jej twórcą jest artysta malarz, który malował obrazy dla Króla Hiszpanii. Należy zaznaczyć, że wszystkie produkty Jean Careno Paris są produkowane na składnikach francuskich. Nad tworzeniem perfum i kosmetyków pracuje zespół fachowców, naukowców i specjalistów ds. pielęgnacji skóry i oni opracowują i tworzą produkty.  W ten sposób w roku 2008 na rynku polskim pojawiła się firma Jean Careno Paris .  Nasi zadowoleni Klienci, którzy stosując produkty są najlepszym świadectwem ich jakości. Firma dynamicznie rozwija się dzięki historiom sukcesów związanych ze stosowaniem produktów do pielęgnacji skóry i perfum. Dziś produkty Jean Careno Paris obecne są w 16 krajach Świata a wyłączni dystrybutorzy utworzyli 15 sklepów firmowych. Notujemy ciągły wzrost sprzedaży, prowadzimy rozmowy z kolejnymi dystrybutorami, co świadczy o nasileniu  zainteresowania naszymi produktami oraz setki tysięcy zadowolonych klientów. Jakość produktów naszej marki z francuskim standardem jakości, stoi u nas zawsze na pierwszym miejscu jako czynnik niezwykle istotny dla długofalowego i udanego rozwoju firmy. Wysokie wymogi jakościowe obowiązują na wszystkich obszarach, od opracowania nowych produktów poprzez różnorodne testy przeprowadzane wraz z niezależnymi stowarzyszeniami i instytutami aż po obsługę dystrybucyjną i doradztwo produktowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i najlepszych składników, Jean Careno Paris już od lat wyznacza kryteria w dziedzinie pielęgnacji twarzy i ciała. Nasze bestsellery to funkcjonalna pielęgnacja skóry oparta na mikrocząsteczkach  kolagenu (pochodzącego ze skór ryb)  i kwasu hialuronowego, sprawdzone rozwiązania dla pielęgnacji przeciwstarzeniowej, certyfikowane produkty do pielęgnację włosów z jakością Ekskluzywnych Salonów Fryzjerskich oraz wysoko jakościowe kosmetyki do makijażu.

Dzięki użyciu najnowocześniejszych technologii i składników Jean Careno Paris już od lat wyznacza trendy
w dziedzinie pielęgnacji anti-aging. Nasze ekskluzywne serie do pielęgnacji cery mogą przeciwdziałać przedwczesnemu starzeniu się, podkreślają kontury twarzy i redukują zmarszczki mimiczne.

Pod nazwą Jean Careno Paris kryją się najbardziej szlachetne materiały i uniwersalna elegancja.
Wszystkie kolekcje łączą stylową skromność i intensywne emocje. Zapachy luksusowej marki są kosztownymi kolekcjami, podlegającymi zasadom klasycznej sztuki perfumeryjnej Jean Careno Paris ,

Oferujemy naszym klientom cztery certyfikowane kolekcje produktów:

Ø  H-System

Ø  Sensivel

Ø  4 Protect

 •    Ø  G-Flex   

 • Najmłodsza Kolekcja produktów to farby do włosów w 30 odcieniach, które prezentują chęć nowego doświadczenia, pełną dawkę energii i całkowity optymizm. Nieważne czy zapach Jean Careno Paris wymagający klienci znajdą dokładnie to, czego szukają, ale nasze wyjątkowe zapachy z pewnością pochłoną wielomilionową rzeszę  zadowolonych Klientów.

Aktualne wydanie

Wydarzenia branżowe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

 • http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
 • http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
 • http://www.kosmetyczni.pl/
 • https://wsiiz.pl/
 • http://www.kosmetyki-detergenty.pl/