Katalog firm

Logo BASF Polska

BASF Polska

Adres firmy:

Al. Jerozolimskie 142B, Warsaw, Mazowieckie, PL

Telefon/Fax:

tel. 225709967, fax

Adres e-mail:

moc.fsab@lp-erac-lanosrep

Opis działalności

BASF oferuje wszechstronne portfolio produktów do higieny osobistej i pielęgnacji ciała. Stale poszerza wiedzę na temat rynku, dba o rozwój zrównoważonych rozwiązań oraz nieustannie opracowuje i wdraża innowacyjne produkty, stając się globalnym liderem w produkcji składników dla przemysłu kosmetycznego.

W portfolio znajdują się wysokiej jakości substancje powierzchniowo czynne, emulsyfikatory, polimery, emolienty, kosmetyczne składniki aktywne, filtry UV, środki zagęszczające, proteiny i składniki renatłuszczające.

Dzięki globalnej sieci zakładów produkcyjnych i placówek rozwojowych oraz biur odpowiedzialnych za sprzedaż i marketing, posiada BASF bogatą wiedzę na temat rynku, najwyższej jakości technologii oraz specjalistycznych receptur. 

Firma wdrożyła zasady zrównoważonego rozwoju we wszystkie procesy.

Oferta

Katalog produktów z bogatymi opisami i szczegółowymi informacjami znajduje się na międzynarodowym portalu: www.care-chemicals.basf.com.

Część portalu dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych klientów, jednak BASF zachęca do kontaktu w celu uzyskania pełnego dostępu do bazy informacyjnej ([email protected]).

Aktualne wydanie

ONe | B2B in ONe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/