ZEW for friends - marka ZEW for men ratuje zwierzaki! Poznajcie specjalny balsam ochronny do psich łapek.

ZEW for men, polska marka kosmetyków naturalnych dla mężczyzn, jest znana z tego, że los zwierząt nie jest jej obojętny. Tej zimy Ekipa ZEW we współpracy z Warsaw Sneaker Store stworzyła coś wyjątkowego - specjalny balsam dla psów. To maksymalna ochrona i wsparcie w pielęgnacji delikatnych łapek naszych pupilów. Co więcej, 10% ze sprzedaży każdego produktu zostanie przekazane na rzecz Fundacji Przyjaciel Zwierz.

Zimowe spacery to dla naszych czworonożnych przyjaciół spory dyskomfort, szczególnie w mieście, gdzie oprócz mrozu, zwierzakom doskwiera także rozsypywana sól. Balsam ochronny od marki ZEW for men to naturalny, delikatny a zarazem skuteczny ratunek dla suchych i pękających psich łap. Stanowi idealną ochronę w okresie przymrozków, a na co dzień koi i regeneruje.

Jako psi tata jestem szczególnie dumny, że wraz z Warsaw Sneaker Store, stworzyliśmy produkt, który w tym trudnym okresie przynosi ulgę naszym pupilom. Co więcej, zdecydowaliśmy, że 10% z każdego sprzedanego balsamu przekażemy na rzecz Fundacji Przyjaciel Zwierz. To niewielki ośrodek, zajmujący się zwierzętami w potrzebie i walką o przestrzeganie ich praw. Nasza marka powstała z inspiracji naturą, naszą siłą napędową jest miłość do przyrody. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy zrobić coś dobrego - komentuje Marcin Mróz, Head of Sales w ZEW for men.

Balsam został stworzony na bazie naturalnych olejów, wosków i maseł roślinnych. Zawarte w nim masło shea ma właściwości odżywcze, nawilżające i łagodzące. Wraz z wazeliną tworzą na skórze delikatny film chroniąc ją przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, m.in. mrozem i wiatrem. Wosk pszczeli ma silne właściwości odżywcze, zmiękcza i wygładza. Lanolina przyspiesza procesy gojenia się ran i stanów zapalnych. Z kolei olej z nasion bawełny jest silnym antyoksydantem, który chroni i regeneruje naskórek, sprawdzi się we wszelkiego rodzaju podrażnieniach.

Używanie produktu wygląda następująco - należy nałożyć niewielką ilość preparatu na palec, a następnie rozprowadzić cienką warstwę balsamu na poduszki łapek zwierzaka. Stosować tuż przed wyjściem na spacer. W celu regeneracji suchych i popękanych miejsc zaleca się nakładać balsam także w domu - najlepiej na noc.

Ochronny balsam do psich łapek ZEW for men x Warsaw Sneaker Store w cenie 30 zł jest dostępny online na www.poczujzew.pl oraz na www.warsawsneakerstore.com.

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/