Wyprzedzając trendy marka Inveray rewolucjonizuje świat manicure innowacyjnym podejściem oraz zaawansowanymi technologicznie produktami.

Poznaj polską markę, która wprowadza pierwszy i jedyny w swoim rodzaju na skalę światową pielęgnacyjny manicure hybrydowy. Laboratorium Inveray opracowało luksusowe lakiery hybrydowe o niespotykanej dotychczas na rynku kosmetycznym trwałości. Zastosowano wysoce nasyconą pigmentację, która powoduje, że lakiery doskonale kryją już przy pierwszej warstwie, a proces aplikacji koloru jest krótszy o 50%.

Hybrydy Inveray są zupełnie wolne od powszechnie stosowanych silnych alergenów takich jak HEMA i di-HEMA, trimethylbenzoyl diphenylphosphine oxide (tpo), benzophenone i innych równie szkodliwych substancji, które w lakierach do tej pory odpowiadały między innymi za konsystencję, czy stabilność pigmentu. Marka zadbała o to, by produkt wyróżniał się wysoką jakością i był przede wszystkim bezpieczny, pozwalając każdej kobiecie czerpać radość z rytuału manicure hybrydowego bez obaw o własne zdrowie. 

120 ponadczasowych kolorów lakierów hybrydowych Inveray odzwierciedla pragnienia kobiet, które chcą poczuć się wyjątkowo oraz dodać sobie odwagi i pokazać wewnętrzną siłę poprzez najmodniejsze kolory na paznokciach. Lakiery Inveray pomagają każdej kobiecie osiągnąć piękny wygląd dłoni i paznokci, zapewniając jednocześnie dzięki pełnemu rytuałowi manicure pielęgnacyjnego, dobrą kondycję skóry dłoni i paznokci.

Marka Inveray wprowadziła do oferty nowatorskie produkty pielęgnacyjne stymulujące szybszą regenerację dłoni, paznokci i skórek, a także blokujące docieranie szkodliwego światła niebieskiego odpowiedzialnego za przyspieszenie procesu fotostarzenia. Inveray to synergia natury i świeżości, której brakowało do tej pory na rynku kosmetycznym. Połączenie nowoczesności, luksusu i mocy naturalnych składników otworzyło przed Inveray drzwi do zupełnie nowego wymiaru pielęgnacji i terapii anty-aging.

Produkty do pielęgnacji Inveray powstały w oparciu o nowatorskie receptury na bazie naturalnych składników – zawierają naturalne substancje aktywne w wysokich stężeniach gwarantujących ich aktywację podczas kontaktu ze skórą. Laboratorium Inveray wykorzystuje między innymi bambus morski, który efektywnie radzi sobie z przebarwieniami i stymuluje odbudowę włókien kolagenowych w skórze (składnik ten otrzymał nagrodę Green Ingredient Award) w połączeniu z najczystszą liposomalną postacią witaminy C, efektywnie redukującą przebarwienia skórne i stanowiącą barierę przed ich powstawaniem. Lekka łatwo wchłanialna Formuła i zapach dodatkowo podkreślają wyjątkowość produktów.

www.inveray.com
https://www.facebook.com/inverayofficial
https://www.instagram.com/inveray.official/

Kontakt dla prasy: 
Ewa Krajewska 
[email protected]

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

ONe | B2B in ONe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/