Odkryj na nowo swoją skórę z kosmetykami NIVEA Expert Lift Cellular!

Z upływem czasu skóra traci nawilżenie, elastyczność, a jej kontur nie jest tak wyraźny jak dawniej. Grawitacja najbardziej daje o sobie znać po czterdziestce, gdy produkcja kolagenu zaczyna wyraźnie hamować - delikatne linie zmieniają się w widoczne zmarszczki, a skóra traci młodzieńczy blask i sprężystość. Nie czekaj i działaj już teraz! Zatrzymaj proces starzenia się i przedłuż jędrność z nowymi kosmetykami NIVEA Expert Lift Cellular, które łączą w sobie siłę wysoce skutecznych składników aktywnych: Zawierają Czysty Bakuchiol oraz Mikro i Makrocząsteczkowy Kwas Hialuronowy.

NOWA SUPERGWIAZDA ANTI – AGE: PURE BAKUCHIOL

Utrata jędrnego owalu twarzy to naturalny i nieuchronny proces związany ze starzeniem się, ale jak dowodzą badania jesteśmy w stanie aktywować niektóre komórki odpowiedzialne za witalność skóry. Za sprawą innowacyjnych preparatów możemy zatrzymać czas o kilka, a nawet kilkanaście lat. Eksperci NIVEA tworząc nowe formuły przeciw starzeniu się skóry idą o krok dalej, prezentując najbardziej skuteczną linię kosmetyków anti –age Expert Lift Cellular. Produkty te zawierają potężną mieszankę dwóch rodzajów kwasu hialuronowego oraz nową substancję aktywną anti – age bakuchiol, która zwiększa ilość kolagenu o +48% w ciągu zaledwie 4 godzin. Pomaga skórze w ponownym zagęszczeniu i wzmocnieniu jej włókien podporowych. Prawdziwa gwiazda wśród kosmetyków, stworzona specjalnie po to by podnieść kontur, przywrócić strukturę skóry i zredukować najgłębsze zmarszczki. Widoczna i odczuwalna różnica na wyciągnięcie ręki!

Pomimo badań, które wykazały funkcjonalne podobieństwo bakuchiolu do retinolu pod względem skuteczności przeciwstarzeniowej, to wyniki mówią same za siebie. ,,Bakuchiol pobudza aktywność komórek, chroni skórę przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki i regeneruje skórę lepiej niż retinol[1], a jednocześnie wykazuje jeszcze lepszą tolerancję przez skórę”, opisuje dr SvenijaMoellgaard, Kierownik Naukowy NIVEA Face Care.

Formuła, która dodatkowo zawiera dwa rodzaje kwasu hialuronowego, uzupełnia moc działania anti – age: mikro kwas hialuronowy pomaga intensywnie nawodnić i wygładzić powierzchnię skóry, zatrzymując do 1000 razy więcej wody niż wynosi jego waga, podczas gdy mikro kwas hialuronowy ma 40x mniejsze cząsteczki i dlatego jest w stanie wnikać głębiej w skórę, tworząc efekt redukcji zmarszczek od wewnątrz.

Zachowaj młodość na dłużej dzięki NIVEA!

Zapytaj eksperta
Dr n. med. Magdalena Łuczkowska
dermatolog i ekspert NIVEA

Starzenie się skóry, jak przebiega ten proces?

Z biegiem lat komórki skóry tracą możliwości efektywnej produkcji składników ujędrniających i nawilżających. Proces ten rozpoczyna się już po 25 roku życia i nasilany jest przez nadmierną ekspozycję  słoneczną, stres czy nieprawidłową dietę. Skóra z mniejszą zawartością wspomnianych składników staje się bardziej wiotka, jej powierzchnia pokrywa się drobnymi zmarszczkami. Dlatego w codziennej pielęgnacji warto szukać kosmetyków, których składniki potrafią pobudzić własne komórki skóry do dalszej pracy, m.in. stałego wytwarzania kolagenu.

Bakuchiol na twarz - czym jest i jak działa?

Bakuchiol to substancja pochodzenia roślinnego, która wykazuje właściwości zbliżone do retinoli, czyli pochodnych witaminy A. Już od wieków wykorzystywana jest
w medycynie naturalnej, natomiast od wielu lat stanowi obiekt zainteresowania dermatologów i kosmetologów. Podobnie jak retinole wpływa na lepszą kondycję skóry na wielu poziomach – przyspiesza regenerację naskórka, wpływa korzystnie na gruczoły łojowe, ale przede wszystkim głęboko remodeluje skórę właściwą. Pobudza m.in. pracę fibroblastów do produkcji własnego kolagenu, co zapewnia świetny efekt anti-aging!

Jaka dokładnie jest przewaga bakuchiolu nad retinolem?

Bakuchiol to substancja o działaniu podobnym do retionoli, jednak znacznie delikatniejsza i dla każdego typu skóry. Chemiczne retinole, stosowane w niewłaściwy sposób, mogą podrażnić, a nawet promować przebarwienia. Bakuchiol, choć wykazuje podobne działanie, nie podrażnia skóry i może być stosowanie o każdej porze dnia
i roku, nawet w środku lata!

 

[1] Testowane na komórkach skóry pod kątem wybranych punktów końcowych

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

ONe | B2B in ONe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/