Nowość! Mocniejsze włosy i zdrowsza skóra dzięki kapsułkom Bionigree GLA

Polska marka kosmetyków trychologicznych – Bionigree – wprowadziła do swojej oferty suplementy z olejem z nasion czarnej porzeczki. Zawarte w nich aktywne substancje odpowiadają za zdrowy wygląd włosów i skóry. Kapsułki stanowią więc doskonałe uzupełnienie diety dla osób borykających się z nadmiernym wypadaniem włosów oraz chorobami skórnymi.

Kapsułki Bionigree zawierają niezbędny dla naszego organizmu kwas gamma-linolenowy GLA, który odpowiada za doskonałą kondycję skóry i włosów. Jego niedobór może zwiększać ryzyko stanów zapalnych w organizmie, jak również osłabić barierę hydrolipidową. Ten organiczny związek chemiczny obecny jest w dużej ilości w oleju z nasion ekologicznej czarnej porzeczki. Pozyskuje się go w procesie ekstrakcji skroplonym dwutlenkiem węgla, bez dostępu tlenu. Ta nowoczesna metoda pozwala na skuteczne pozyskiwanie oleju z zachowaniem wszystkich substancji aktywnych, zawartych w nasionach.

Olej z nasion czarnej porzeczki zawiera idealne proporcje wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, działających przeciwzapalnie. Jest odpowiedni dla osób cierpiących na łuszczycę, łojotokowe zapalenie skóry czy atopowe zapalenie skóry – w schorzeniach, w których dochodzi do nadmiernej utraty wody.

Suplementacja kapsułkami z kwasem GLA jest bardzo skuteczna także przy nadmiernym wypadaniu włosów oraz w terapii łysienia androgenowego czy telogenowego. Kwas  gamma-linolenowy pobudza krążenie w skórze oraz dba o lepsze jej nawilżenie. To szczególnie istotne, bo dzięki temu mieszki włosowe są lepiej odżywione i dotlenione.

Suplementację kwasem GLA powinno się stosować systematycznie, aby zauważyć jak najlepsze efekty działania substancji aktywnych.

Dostępność: Kapsułki Bionigree GLA dostępne są w sklepie internetowym producenta na https://bionigree.pl/

Cena: 72 zł za brutto / 1 op.

 

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

Wydarzenia branżowe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  https://wsiiz.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/