Krem CC+ Your Nude od Alkmie wyróżniony w plebiscycie Glamour Glammies 2022

Your Nude to pełen aktywnych składników krem CC+ od polskiej marki Alkmie. Kosmetyk pojawił się na rynku w 2021 roku i w krótkim czasie podbił serca konsumentek. W 8. edycji plebiscytu urodowego Glamour Glammies doceniła go także redakcja magazynu, wyróżniając produkt „Nagrodą redakcji”.

Wyjątkowość kremu CC+ od Alkmie polega na starannie dobranej, innowacyjnej recepturze, która sprawia, że kosmetyk służy zarówno do makijażu, jak i pielęgnacji. Przede wszystkim zapewnia idealne, długotrwałe krycie oraz daje efekt satynowego glow. Ale to nie wszystko – dodatkowo krem dba o wysoki poziom nawilżenia, odbija niebieskie światło HEV oraz promieniowanie UV, chroni przed zanieczyszczeniami środowiskowymi, a także spowalnia procesy fotostarzenia.

 

Kompleksowość Your Nude to efekt działania aktywnych składników, które zamknięto w aksamitnej formule tego kremu. Znajduje się w nim m.in. Capsular Mineral Pigment System, czyli mineralne, naturalne pigmenty w otoczce z oleju z awokado, dzięki którym kosmetyk z łatwością rozprowadza się na powierzchni skóry i potrafi idealnie dopasować się do jej odcienia. Poza tym krem jest bogaty w składniki odpowiedzialne za nawilżenie: olej z awokado, roślinne emolienty z masła Shea oraz wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy. To tylko niektóre z dobroci, które połączyli eksperci Alkmie, w efekcie tworząc produkt, który jest zarówno bazą, kremem nawilżającym, ochroną przeciwsłoneczną, jak i podkładem.

 

- Nasz krem CC+ to jeden z bestsellerów Alkmie. Jesteśmy z niego niezwykle dumni i cieszymy się, że ogrom pracy i serca, jakie włożyliśmy w opracowanie jego formuły, doceniła redakcja magazynu Glamour. Wyróżnienie w jednym z najbardziej znanych plebiscytów urodowych jakim jest Glamour Glammies znaczy dla nas naprawdę wiele i mamy nadzieje, że dzięki tej nagrodzie o Your Nude usłyszy jeszcze więcej osób, a nasz produkt spełni ich oczekiwania. – mówi Aneta Rapczyńska, Senior Brand Manager Alkmie.

 

Nagroda redakcji Glamour Glammies 2022 to 13. nagroda w historii marki Alkmie. Bazowanie wyłącznie na najnowocześniejszych surowcach, pochodzących ze zrównoważonych, ekologicznych źródeł oraz potwierdzona badaniami klinicznymi skuteczności kosmetyków, są regularnie doceniane w plebiscytach.

 

 

 

 

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

ONe | B2B in ONe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/