Hagi Phases z międzynarodową nagrodą!

Linia Hagi Phases otrzymała główną nagrodę dla najbardziej innowacyjnego produktu w kategorii pielęgnacja skóry na tegorocznych, międzynarodowych targach Eco Life Scandinavia w Szwecji: Eco Life Scandinavia

To ogromne wyróżnienie dla polskiej firmy, ponieważ rynek skandynawski uchodzi za jeden z najbardziej wymagających, jeśli chodzi o sprzedaż kosmetyków naturalnych i poziom świadomości konsumentów, a targi Eco Life Scandinavia, to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branżowe w regionie.
 
Dodatkowo Hagi Phases znalazło się w tzw. „Editor’s Choice” – czyli wśród rekomendowanych przez redaktorki pism branżowych, m.in. Daisy Beauty, produktów i trendów Natural Beauty. Prezentacja wyróżnionych kosmetyków, w tym całej koncepcji cykloczułej pielęgnacji Phases, miała miejsce w drugim dniu targów.
 
„Jesteśmy ogromnie szczęśliwe, że miałyśmy okazję brać udział w tegorocznych targach Eco Life Scandinavia. To było bardzo inspirujące doświadczenie, umacniające nas w przekonaniu, że trend eco rozwija się w Europie bardzo prężnie” – powiedziała prezeska Hagi – Agata Borzym. „Nasza linia Phases budziła ogromne zainteresowanie i wyróżniała się na tle innych kosmetyków holistycznym podejściem do pielęgnacji skóry”– dodaje. „Bardzo się cieszymy z uzyskanej nagrody. Jest ona potwierdzeniem tego, że nasz wysiłek włożony w projekt Phases miał sens.”

 

 

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

ONe | B2B in ONe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/