Extra aloesowy dermo żel z kwasem hialuronowym EQUILIBRA – genialne nawilżenie, naturalna pielęgnacja skóry i włosów oraz nieoceniona pomoc w podrażnieniach, otarciach dla całej rodziny

Dermo żel aloesowy z kwasem hialuronowym włoskiej marki EQUILIBRA to wielofunkcyjny dermokosmetyk będący hitem naturalnej pielęgnacji, ochrony i regeneracji dla skóry oraz włosów. Ten czysty, ekstrahowany na zimno, naturalny żel aloesowy połączony z kwasem hialuronowym o zróżnicowanej masie cząsteczkowej, genialnie działa przez cały rok, a w szczególności sprawdzi się latem.

MARKA: Equilibra

SERIA: ALOE

ASORTYMENT: Extra aloesowy dermo żel z kwasem hialuronowym EQUILIBRA, 150ml

 

Dermo żel Equilibra doskonale nawilża oraz pielęgnuje skórę twarzy i ciała, stanowi także świetną kurację nawilżającą dla przesuszonych włosów. Jest niezastąpiony w łagodzeniu podrażnień i uszkodzeń skóry. Naturalnie koi i regeneruje łagodząc skutki otarć, odcisków, poparzeń słonecznych, czy też podrażnień spowodowanego poceniem się lub depilacją i goleniem. Aloesowy dermo żel z kwasem hialuronowym działa kojąco i przywraca równowagę w przypadku zaczerwienionej, podrażnionej, odwodnionej i zestresowanej skóry, która staje się nawilżona, gładka i miękka w dotyku. Działanie naprawcze i wzmacniające integralność bariery skórnej dermo żelu Equilibra zostały potwierdzone badaniami klinicznymi. Bliski naturze, polecany dla całej rodziny, do każdego rodzaju skóry, nawet do cery szczególnie wrażliwej i trądzikowej.

 

To naturalnie dobry wybór! Dlaczego?

 

Dermo żel z kwasem hialuronowym Equilibra ma bardzo wysokie stężenie czystego, niepasteryzowanego żelu aloesowego - aż 97%, pozyskiwanego w ręcznym procesie poprzez ekstrahowanie na zimno liścia aloesu, a następnie ucieranie go na bardzo gęstą masę. Aloes Equilibra dzięki naturalnym metodom otrzymywania utrzymuje naturalne i aktywne składniki zawarte w liściach, zachowując swoje drogocenne właściwości lecznicze i odżywcze. Dodatek kwasu hialuronowego o zróżnicowanej masie cząsteczkowej dla jeszcze lepszego i głębszego efektu, wzmacnia działanie żelu swoimi niezwykłymi właściwościami nawilżającymi i rewitalizującymi.

 

www.equilibra.pl, www.equilibrasklep.pl

 

Producent: EQUILIBRA, Opakowanie: 150 ml, Cena: ok. 36 zł.

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

ONe | B2B in ONe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/