CLOCHEE MEN - Nowy wymiar męskiej pielęgnacji

CLOCHEE MEN to specjalnie opracowane receptury odpowiadające na najczęstsze potrzeby męskiej skóry. Nowa linia to połączenie naturalności i innowacyjności.

W kosmetykach CLOCHEE MEN wykorzystane zostały biotechnologiczne składniki aktywne oraz roślinne kompleksy o ,,udowodnionym działaniu zwiększającym poziom atrakcyjności i zwiększające biologiczną energię". Producent deklaruje, że nowe kosmetyki dla mężczyzn charakteryzuje przyjazna środowisku, wegańska formuła składająca się w ponad 97% ze składników pochodzenia naturalnego.

Męska pielęgnacja oparta jest na 3 produktach do pielęgnacji twarzy: 

 • Energetyzujący krem do twarzy
 • Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy
 • Łagodzące serum po goleniu

O składnikach nowej serii producent mówi:

Energen skupia się na pobudzeniu skóry do prawidłowego funkcjonowania, tonizuje, odmładza i rewitalizuje, a także wzmacnia strukturę skóry. Sensfeel stymuluje produkcję męskiego feromonu zwiększając poziom atrakcyjności i działając na zmysły. Kwas hialuronowy zapewnia doskonałe nawilżenie i napięcie skóry. Sok z aloesu i ekstrakt z bambusa to zabezpieczenie skóry przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników, zapewnienie promiennego wyglądu, a także ukojenie podrażnionej skóry.

Mężczyźni to wzrokowcy – dlatego też przyjazne środowisku opakowania (szkło, 100% PCR) w których znajdują się formuły kosmetyczne to minimalistyczne połączenie klasyki, elegancji i designu.

O CLOCHEE

CLOCHEE to polska firma produkująca kosmetyki naturalne do pielęgnacji twarzy i ciała. Oferuje zdrowe, ekologiczne, skuteczne, a jednocześnie eleganckie kosmetyki. Misją firmy jest życie w zgodzie z naturą i świadome korzystanie z niej. Dlatego część z kosmetyków Clochee już posiada certyfikat VEGAN SOCIETY. Produkty Clochee składają się z naturalnych, również certyfikowanych składników roślinnych, dzięki czemu są idealne dla wegan i wegetarian. Firma stosuje także ekologiczne opakowania: po recyklingu z materiałów PCR (Post Consumer Recycling) czy też nadające się do recyklingu (aluminium, szkło). Kosmetyki produkowane są w Polsce. W czerwcu 2018 r. firma otrzymała certyfikat marki „Zrobione w Szczecinie”, przyznawany produktom i usługom lokalnym wyróżniającym się najwyższą jakością.

 

Źródło: CLOCHEE
 

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

ONe | B2B in ONe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

 • http://www.kosmetyczni.pl/
 • http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
 • http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
 • http://www.kosmetyki-detergenty.pl/