Antipodes® Natura & Nauka w służbie zdrowej skóry

Co mają wspólnego Billie Eilish, Sam Smith, Katie Holmes i Cara Delevingne?

Kochają Antipodes®, nowozelandzką markę, sygnowaną Scientific Green Beauty™, która wykorzystuje wolne od zanieczyszczeń składniki pochodzące z Nowej Zelandii. A za co ją pokochali? Za nagradzaną, najwyższej jakości pielęgnacje na bazie roślin. Założona przez Elizabeth Barbalich w 2004 roku kolekcja kosmetyków zawiera wyrafinowane, naukowo potwierdzone formuły. Wśród nich znalazł się hitowy w tym bohaterski Avocado Pear Nourishing Night Cream, który zwiększa syntezę kolagenu typu I w ludzkich komórkach skóry fibroblastów in vitro nawet o 92%! Każdy produkt jest pozyskiwany i pakowany w zrównoważony sposób, bogaty w składniki odżywcze naturalnych składników, które zapewniają promienną, zdrową skórę.

Pozyskiwana z natury

Tradycyjna marka produktów do pielęgnacji skóry, która jest światowym liderem w dziedzinie naturalnej, skutecznej i zrównoważonej pielęgnacji skóry. Antipodes jest w czołówce innowacyjnych odkryć naukowych, łącząc je z Naturą, aby wprowadzić globalne rytuały piękna z najczystszymi składnikami na Ziemi.  Bioaktywne substancje, takie jak śliwka kakadu bogata w witaminę C, bogaty w składniki odżywcze olej z awokado, rewolucyjny przeciwutleniacz Vinanza® Grape z pestek winogron Marlborough sauvignon blanc i antybakteryjny miód manuka pozyskiwany z dzikich źródeł, są znane ze swoich właściwości wzmacniających skórę.

Potwierdzone naukowo

Antipodes inwestuje w wielowarstwowe, niezależne testy naukowe w celu uzyskania naturalnej pielęgnacji, gwarantującej tzw. czyste piękno. Opracowanie, przetestowanie i udoskonalenie każdej formuły zajmuje do 18 miesięcy prac badawczo-rozwojowych. Efektem końcowym jest Scientific Green Beauty, które zapewnia skórze oczekiwane rezultaty.

Autentyczna certyfikacja

Etos Green Beauty marki dąży do bycia prawdziwym pionierem w naturalnej oraz skutecznej pielęgnacji. Z tego względu marka posiada niezależne audyty jej certyfikowanych referencji wegańskich, wegetariańskich i ekologicznych oraz wysokowydajne preparaty testowane przy użyciu badań naukowych i badań klinicznych in vitro.

Zrównoważony rozwój

Sercem marki jest zaangażowanie w zrównoważony rozwój, od początku do końca. Formuły Antipodes koncentrują się na niskim wpływie na środowisko i wysokiej jakości: od surowców, które są uprawiane ekologicznie i w sposób zrównoważony, a także etyczny, po nadające się do recyklingu i wielokrotnego użytku szklane butelki, słoiki, aluminiowe tuby umieszczone w biodegradowalnych kartonach pozyskiwanych z certyfikowanych lasów oraz nadruków tuszami roślinnymi. Antipodes pracuje nad wykorzystaniem w 100% zrównoważonych składników i w 100% wolnych od plastiku, nadających się do recyklingu opakowaniach. Każdy produkt jest produkowany w Nowej Zelandii w celu utrzymania optymalnej kontroli jakości. Mówi założycielka Elizabeth Barbalich:

Udostępnij materiał w

Aktualne wydanie

ONe | B2B in ONe

Nowości kosmetyczne

Czytaj inne

Partner serwisu

Partner serwisu
Partner
serwisu

Współpracujemy z

  •  http://www.kosmetyczni.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-farmaceutycznego.pl/
  •  http://swiat-przemyslu-kosmetycznego.pl/
  •  http://www.kosmetyki-detergenty.pl/